Home

Odbaciti Veliki koraljni greben Idealno skijanje slalom Prosvijetli Razigran fenomen

Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na  jednom mjestu. | 24sata
Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na jednom mjestu. | 24sata

ZOI - slalom (m): Noelu zlato, Kolega na 15. mjestu - Glas Istre

skijanje - Najnovije i najčitanije vijesti - Index.hr

Wendy Holdener slavila u slalomu u Sestriereu. Zrinka Ljutić sedma! –  NACIONAL.HR
Wendy Holdener slavila u slalomu u Sestriereu. Zrinka Ljutić sedma! – NACIONAL.HR

Alpske natjecateljske discipline - Skijanje.hr

Sportske novosti - Rezultat karijere sjajnog Samuela Kolege! Zubčić u TOP  15, veliko iznenađenje na postolju
Sportske novosti - Rezultat karijere sjajnog Samuela Kolege! Zubčić u TOP 15, veliko iznenađenje na postolju

Povijesni dan za hrvatsko skijanje: Dvije Hrvatice u TOP 5, Ljutić prvi put  u karijeri na postolju!
Povijesni dan za hrvatsko skijanje: Dvije Hrvatice u TOP 5, Ljutić prvi put u karijeri na postolju!

Shiffrin slavila na sljemenskom slalomu. Skijašice se žale na uvjete na  stazi – NACIONAL.HR
Shiffrin slavila na sljemenskom slalomu. Skijašice se žale na uvjete na stazi – NACIONAL.HR

Počinje SP u skijanju: Evo kad nastupaju Hrvati i Hrvatice - Sportklub

Svjetski kup (M) - Alpsko skijanje - Zimski sportovi - Sportnet.hr

Zubčić završio 11. na SP-u u slalomu, Kristoffersen osvojio zlato -  Večernji.hr
Zubčić završio 11. na SP-u u slalomu, Kristoffersen osvojio zlato - Večernji.hr

Sjajne vijesti za hrvstko skijanje; Samuel Kolega se pridružio Filipu  Zubčiću na veleslalomskoj utrci u Cortini d'Ampezzo - tportal
Sjajne vijesti za hrvstko skijanje; Samuel Kolega se pridružio Filipu Zubčiću na veleslalomskoj utrci u Cortini d'Ampezzo - tportal

Veleslalom – Wikipedija

Ništa od povratka Istoka Rodeša na stazu - Otkazan slalom na Sljemenu

Zrinka Ljutić nakon prve vožnje slaloma bliža borbi za svjetsku medalju od  Leone Popović - tportal
Zrinka Ljutić nakon prve vožnje slaloma bliža borbi za svjetsku medalju od Leone Popović - tportal

Zrinka Ljutić šesta, Leona Popović 12. na Svjetskom kupu u slalomu u  Semmeringu | 24sata
Zrinka Ljutić šesta, Leona Popović 12. na Svjetskom kupu u slalomu u Semmeringu | 24sata

HRT: Pertl vodi u slalomu, odlični Rodeš i Vidović

Wengen: Kostelić bez druge slalomske vožnje — eZadar.hr

Fenomenalna prva vožnja hrvatskih skijašica: Ljutić treća, Popović peta -  postolje na vidiku!
Fenomenalna prva vožnja hrvatskih skijašica: Ljutić treća, Popović peta - postolje na vidiku!

Slalom – Wikipedija

Rodeš nije uspio završiti prvu vožnju slaloma na SP u skijanju u Švedskoj

Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde,  četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!
Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde, četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!