U novoj dvorani Sušak od danas trenira 667 članova riječkih klubova borilačkih  sportova – Grad Rijeka
U novoj dvorani Sušak od danas trenira 667 članova riječkih klubova borilačkih sportova – Grad Rijeka

Pristupnica | Karate Klub TAD Rijeka

KARATE:Tigrići izvrsni u Rijeci - Sisak.info portal

U OKU KAMERE] Svjetski Judo Dan u Judo klubu Rijeka slavi solidarnost -  PodUckun.net
U OKU KAMERE] Svjetski Judo Dan u Judo klubu Rijeka slavi solidarnost - PodUckun.net

Zlatne medalje za Karate klub Pirovac: Osvojile ih ekipno, a Iva Vukman  pojedinačno :: ŠibenikIN News Portal
Zlatne medalje za Karate klub Pirovac: Osvojile ih ekipno, a Iva Vukman pojedinačno :: ŠibenikIN News Portal

Judašima Rijeke pet odličja na prvenstvu Hrvatske u Splitu - SportCom.hr

Otvorena nova dvorana za borilačke sportove u Rijeci – Fiuman.hr

JUDO KLUB KVARNER - Judo u Rijeci

Fitness Top Form Rijeka - Kickboxing je moderan borilački sport namijenjen  jednako muškarcima i ženama. Poboljšava eksplozivnu snagu, elastičnost,  samopouzdanje... Naučite tehnike samoobrane i naravno izgradite formu i  izgubite kilograme. 💪 👊
Fitness Top Form Rijeka - Kickboxing je moderan borilački sport namijenjen jednako muškarcima i ženama. Poboljšava eksplozivnu snagu, elastičnost, samopouzdanje... Naučite tehnike samoobrane i naravno izgradite formu i izgubite kilograme. 💪 👊

U Centru Zamet otvoreno Prvenstvo Balkana u karateu za mlađe uzraste – Grad  Rijeka
U Centru Zamet otvoreno Prvenstvo Balkana u karateu za mlađe uzraste – Grad Rijeka

FOTO] Natjecatelji Judo kluba Rijeka odlični na 1. Turniru 'Ippon' održanom  u Rovinju
FOTO] Natjecatelji Judo kluba Rijeka odlični na 1. Turniru 'Ippon' održanom u Rovinju

Lili Klarin izborila zlato u Rijeci - Rudina Press

Trening borilački kamp Rijeka

Grupe za borilačke sportove blizu mene u Rijeka - Nicelocal.com.hr

Klub - Jiu Jitsu u Rijeci

Pirovački kata tim na svom prvom nastupu "razbio" 29. Rijeka kup - Rudina  Press
Pirovački kata tim na svom prvom nastupu "razbio" 29. Rijeka kup - Rudina Press

Održano 3. Kolo međužupanijske judo lige za djecu „Ippon“, prvo mjesto  pripalo JK Rijeka
Održano 3. Kolo međužupanijske judo lige za djecu „Ippon“, prvo mjesto pripalo JK Rijeka