Home

mozaik Sklad pero 2 kup taekwondo Olovka ogledalo mitologija

Medvjedi na Jastreb Kupu - 1. mjesto ekipno! - Taekwondo Medvedgrad

Feniks Budo sport kup, 2. turnir nacionalne kadetske rang liste - Hrvatski  Taekwondo Savez
Feniks Budo sport kup, 2. turnir nacionalne kadetske rang liste - Hrvatski Taekwondo Savez

JASTREB KUP: Karlovačka TKD Prana je u ukupnom poretku sa 114 bodova  zauzela 1. mjesto – KAŠonline
JASTREB KUP: Karlovačka TKD Prana je u ukupnom poretku sa 114 bodova zauzela 1. mjesto – KAŠonline

2. Zelingrad Taekwondo Kup i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open

Croring Magazine - Vijest - 2.KUP GRADA BIOGRADA

Dalmacija kup - Hrvatski Taekwondo Savez

Taekwondo – Wikipedija

Juraj Habulan Buda i Tia Stolnik zlatni na taekwondo natjecanju 'Čigra Kup  2022' — Varazdinski.hr
Juraj Habulan Buda i Tia Stolnik zlatni na taekwondo natjecanju 'Čigra Kup 2022' — Varazdinski.hr

5.Čigra Limač Kup, 2.Čigra Open – Taekwondo klub Čigra

2.Picok kup – 15 godina TKD Borik – Taekwondo klub Čigra

Događaji – Stranica 2 – Marjan Taekwondo klub

Odličan nastup najmlađih slatinskih taekwondoista na 2. PICOK kupu u  Đurđevcu - Radio Slatina
Odličan nastup najmlađih slatinskih taekwondoista na 2. PICOK kupu u Đurđevcu - Radio Slatina

TAEKWONDO Ljetni Jastreb Limač Kup: Žetva medalja za Radnikovce –  Prigorski.hr
TAEKWONDO Ljetni Jastreb Limač Kup: Žetva medalja za Radnikovce – Prigorski.hr

FOTO/VIDEO Veleposlanik Južne Koreje posjetio taekwondo klub Marjan i  otvorio Kup Ambasadora Koreje | Dalmatinski portal
FOTO/VIDEO Veleposlanik Južne Koreje posjetio taekwondo klub Marjan i otvorio Kup Ambasadora Koreje | Dalmatinski portal

KKK Dugo Selo: KROKIĆ KUP - SAMOBOR 2023.

Taekwondo klub Našice nastupio na 2. Zelingrad Kupu - Radio Našice 88,7 FM

Članovi Taekwondo kluba Radnik odlični na međunarodnom turniru – Prigorski  radio 96.6MHz
Članovi Taekwondo kluba Radnik odlični na međunarodnom turniru – Prigorski radio 96.6MHz

DALMACIJA KUP 2012. - Taekwondo klub Contra

Taekwondo klub Čigra poziva vas na 9. Čigra Limač Kup - Večernji.hr

Taekwondo turnir Grobnik kup - OG Portal

Nova žetva medalja Taekwondo kluba Marjan, iz Bugarske s pet odličja -  Sportnet
Nova žetva medalja Taekwondo kluba Marjan, iz Bugarske s pet odličja - Sportnet

Polaganje za više pojaseve – Taekwondo klub Osijek

Taekwondo klub Banija Pandas u svim su selekcijama pobjednik dugoreškog  turnira "Sveti Nikola kup" — KAportal.hr
Taekwondo klub Banija Pandas u svim su selekcijama pobjednik dugoreškog turnira "Sveti Nikola kup" — KAportal.hr

Zadarski - Taekwondo klub Plovanija u Splitu osvojio tri odličja: Mihael do  zlata, Leona i Jure do srebra
Zadarski - Taekwondo klub Plovanija u Splitu osvojio tri odličja: Mihael do zlata, Leona i Jure do srebra